Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Zakup mieszkania nie jest wcale procesem łatwym i dlatego należy przemyśleć czego oczekujemy od naszego przyszłego „M”.  Zastanówmy się co jest dla nas najbardziej istotne cena, lokalizacja, ilość pomieszczeń, metraż.

Dobrze byłoby wziąć pod uwagę nie tylko obecną sytuację ale rozszerzyć horyzont czasowy, by dokonać rozsądnego wyboru. Nasze oczekiwania często są niemożliwe do pogodzenia, bo trudno zmienić lokalizację mieszkania, które odpowiada naszym preferencjom, lub zmienić rozkład tego w wymarzonej lokalizacji. Pamiętajmy jednak, że kiepskie mieszkanie można uatrakcyjnić, o ile posiada tylko w sobie potencjał na zmiany, na lokalizację już takiego wpływu nie mamy. Co zatem jest dobrą lokalizacją? Dla każdego to inne pojęcie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jedni preferują dostępność terenów zielonych i wybiorą mieszkanie na obrzeżach miasta, dla innych najważniejszą kwestią będzie bogata infrastruktura, dla jeszcze innych bliska odległość od centrum, czy choćby miejsca pracy.

Ale jeżeli znajdziemy mieszkanie w doskonałej dla nas lokalizacji, o super funkcjonalnym rozkładzie, z pięknym widokiem za oknem, dużym balkonem, niskim czynszem, przemiłymi sąsiadami, za rozsądną cenę – to nic tylko brać.

Życzę owocnych poszukiwań, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można zwrócić się o ich rozwianie do agenta nieruchomości.

Małgorzata – Megaron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: