Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Jeżeli chcecie sprzedać nieruchomość często stajecie  przed wyborem: próbować sobie poradzić samemu, czy też skorzystać z pomocy  biuro pośrednictwa nieruchomości. Korzystanie z takiej pomocy wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów, jednakże idzie za tym szereg zalet, które znacznie ułatwiają proces sprzedaży.

Pierwsze zalety współpracy docenicie już podczas pierwszej wizyty agenta na sprzedawanej nieruchomości, profesjonalne przygotowanie oferty zdjęciowej, umiejętne podkreślenie atutów sprzedawanej nieruchomości, doradztwo jakie dokumenty będą niezbędne do sprzedaży, pomogą wam zrozumieć, że warto aby pewnymi czynnościami zajęły się osoby, które się na tym dobrze znają.

  • Reklama profesjonalnie przygotowanej oferty – aby bez dłuższego oczekiwania znaleźć kupca na nieruchomość, oferta musi być dobrze rozreklamowana. Indywidualna sprzedaż dla klienta wiąże się z poniesieniem dosyć sporych kosztów reklamy, nie wspominając o poświęconym na tą czynność czasie. Przeliczając to na kilka tygodni, często miesięcy , bo tyle może trwać sprzedaż nieruchomości, robi się nam dosyć spora kwota.
  • Biura Nieruchomości współpracują z największymi portalami internetowymi w Polsce m.in. gratka, allegro, domiporta, oferty.net, szybko.pl, domoklik.pl, portale tj. onet, wp i wiele wiele innych. Współpracują także ze wszystkimi najważniejszymi gazetami, w których także ogłaszają  swoje oferty. Więc , czy odpowiedź nie jest prosta, po co męczyć się organizowaniem reklamy i ponosić za to koszty, skoro w  tym również wyręczy nas biuro nieruchomości.
  • W momencie gdy znajdzie się potencjalny klient kupujący, biuro pomaga w negocjacjach, które bywają męczące zarówno dla klienta kupującego jak i sprzedającego.
  • Najważniejszą czynnością, którą zapewnia Biuro Nieruchomości jest obsługa prawna transakcji!!! Zorganizowanie umowy przedwstępnej, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, pomoc w zebraniu niezbędnej dokumentacji, przybliżenie tematyki kredytów hipotecznych, zorganizowanie aktu notarialnego sprzedaży itd., te czynności są szalenie istotne dla każdej transakcji a bardzo łatwo jest popełnić błąd podczas ich wykonywania.

Oczywiście zalet współpracy z biurem nieruchomości jest znacznie więcej, ale przekonacie o tym fakcie jeśli zdecydujecie się na sprzedaż poprzez Biuro Nieruchomości.

Marlena – Megaron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: