Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Od lat funkcjonują i świetnie przyjęły się sklepy z odzieżą  używaną jak i outlety zwane potocznie pewexami, ciucholandami, lumpeksami etc. Zwolenników szperających i wyszukujących ciekawych kąsków w tych sklepach jest wielu i sądząc po ilości tych miejsc miłośników taniego kupowania przybywa. Jednak wybór lokalu pod taką działalność wbrew pozorom wcale nie jest prosty. Wszak do ciucholandów nie wybierają się tylko osoby mało zamożne, gdyż Panie, które ‘’stać na więcej” również chętnie zaglądają do lumpeksu, w nadziei, że spotkają coś wyjątkowego, nieszablonowego, często nawet jeszcze z metką. Dopasujmy więc lokal dla szerokiego przekroju klienteli.

Szczególnie zadbajmy o to, aby było to miejsce charakterystyczne, łatwo dostępne, ale jednocześnie zapewniało dyskrecję wchodzących do niego klientów. Gabaryty lokalu wcale nie muszą być imponujące, ważne jest dobry towar i odpowiednie jego wyeksponowanie, nie każdy dysponuje na tyle czasem, by zagłębiać się w kilometry wieszaków. Dobry ciucholand zwolennicy tego rodzaju ubierania się znajdą prawie wszędzie, czy to będzie pierwsze piętro w kamienicy, czy lokal w oficynie, boczna ulica centrum miasta,  czy też osiedlowy sklepik, grunt to zachęcająca reklama, super ciuszki i miła obsługa.

Małgorzata – Megaron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: