Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Jeżeli zainteresowany jesteś kredytem na zakup nieruchomości, niezależnie czy na rynku pierwotnym czy wtórnym, Bank będzie chciał poznać kilka dodatkowych dokumentów:

  • umowa przedwstępna zakupu nieruchomości
  • jeśli nieruchomość ma ustanowioną księgę wieczystą, to potrzebny będzie  aktualny odpis z niej (odpis uzyskasz we właściwym dla położenia nieruchomości sądzie wieczysto księgowym)
  • akt notarialny bądź inny dokument na podstawie którego zbywca nabył daną nieruchomość
  • jeśli chcesz zakupić mieszkanie, które jest spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu i mieszkanie nie ma jeszcze ustanowionej księgi wieczystej, to potrzebne będzie  o zaświadczenie ze spółdzielni potwierdzające, że nie ma żadnych przeciwwskazań do założenia KW
  • jeśli zdecydujesz się na zakup mieszkania budowanego przez dewelopera, to oprócz umowy przedwstępnej zakupu będziesz musiał dostarczyć do Banku dokumenty dotyczące reprezentacji dewelopera,  np. wyciąg z KRS, pełnomocnictwa, prawomocne pozwolenie na budowę, odpis z Księgi Wieczystej gruntu, na którym odbywa się budowa oraz oświadczenie dewelopera o postępie prac budowlanych, wpłaconych zaliczkach i planowanym terminie ukończenia prac.        cdn…..

Danuta – Megaron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: