Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Umowa pośrednictwa jest ważnym dokumentem określającym zasady współpracy pośrednika z klientem i wymaga formy pisemnej. Pisemne ustalenia między pośrednikiem a zamawiającym gwarantują wykonanie ustalonego zakresu czynności oraz dają możliwość skorzystania z ochrony ubezpieczeniowej. W umowie powinny znajdować się dane pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy oraz numer licencji zawodowej.

Samo podpisanie umowy nie wiąże się z poniesieniem jakichkolwiek konsekwencji finansowych w chwili jej zawarcia. Jeśli zakup nieruchomości dokonany zostanie we własnym zakresie, klient nie ponosi żadnych opłat. Umowa dotyczy tylko i wyłącznie tych nieruchomości, które zostaną wskazane klientowi poprzez przekazanie danych adresowych zawartych w podpisanej umowie.

W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zakup nieruchomości przekazanej w umowie, obowiązany jest do uiszczenia agencji prowizji za wykonanie usługi pośrednictwa. Czyli, po znalezieniu nieruchomości, która spełnia preferencje i kryteria, pośrednik lub osoba przez niego upoważniona dokonuje prezentacji. Jeżeli nieruchomość zostanie zaakceptowana, agencja sprawdza stan prawny nieruchomości, gromadzi wszelkie dokumenty potrzebne do dokonania transakcji i prowadzi całą procedurę, aż do momentu wydania nieruchomości we władanie kupującego.

Wysokość wynagrodzenia dla pośrednika zapisana jest również w umowie.

Małgorzata – Megaron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: