Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Wśród wielu domów wystawionych na sprzedaż znajdziemy domy zadbane, eleganckie, komfortowe, domy przeciętne i takie, których świetność dawno minęła.

Dla każdego właściciela to właśnie jego dom jest najcenniejszy, najlepiej zlokalizowany, najpiękniejszy, nawet jeśli straszy w nim stara, brudna boazeria w przedpokoju i płytki w łazience pamiętające czasy Pewexu, a bryła w formie kwadratowego klocka przeraża odpadającym tynkiem i odrapanymi, zardzewiałymi rynnami. Czy jest szansa na sprzedaż takiego domu? Naturalnie, że tak, tylko musi zostać spełnionych kilka warunków. Oto kilka z nich: 1. Cena musi być adekwatna do stanu technicznego, standardu i lokalizacji; 2. Kupujący musi mieć wyobraźnię i w miejscu boazerii wyobrazić sobie piękne, gipsowane ściany, a na podłogach lśniące gresy oraz posiada kontakt do dobrego architekta, który beznadziejną bryłę zamieni w nowoczesny, elegancki dom; 3. I rzecz chyba najtrudniejsza: nabywca dysponuje ekipą dobrych, solidnych wykonawców, którzy uczciwie, rzetelnie i fachowo przystąpią do remontu, nie doprowadzając przy tym nabywców do załamania nerwowego i ruiny finansowej. Jeśli właściciele zrozumieją, że ich ukochane domki mają wartość mniejszą niż stany surowe, to będzie można szybciej sprzedać ciągle rosnącą liczbę straszących zaniedbaniem i postkomunistycznym wyglądem budynków. Nabywców zupełnie nie interesuje ile serca zostało włożone w ich budowę, ile było trudu ze zdobyciem materiałów. Dziś nikt nie płaci za sentymenty. Są też pozytywne strony takich domów, m.in. zazwyczaj są już wszystkie media doprowadzone do budynków, dzięki czemu oszczędzamy na przyłączach; jeżeli nie posiada się wystarczających środków na gruntowny remont równocześnie całego budynku, to można to robić stopniowo mieszkając w nim; ponadto często są w świetnej lokalizacji, posiadają piękne ogrody ze starym drzewostanem i mają swój niepowtarzalny urok.

Ewa – Megaron

dom w którym straszy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: