Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

 

Mieszkanie z tarasem daje możliwość obcowania z przestrzenią zewnętrzną nie ujmując kameralności domowego zacisza. Taras to przestrzeń do zagospodarowania bez używania kosiarek, pił mechanicznych oraz innych niebezpiecznych narzędzi.
A to oznacza, że można w bezpieczny sposób stworzyć piękny minimalistyczny ogród z dekoracyjnymi lampionami, estetycznymi meblami dla stworzenia klimatu, by móc cieszyć się tą niewielką, ale jakże urokliwą przestrzenią w dowolny i najlepszy dla siebie sposób. Bo jest to świetne miejsce na poranną kawę, kąpiele słoneczne, towarzyskiego grilla, czy obserwację  wieczornego  nieba, wszystko zależy od pomysłowości.  I to wszystko na wyciągnięcie dłoni, wystarczy tylko przekroczyć próg i już… Wstajemy z łóżka wsuwamy kapcie, otwieramy drzwi balkonowe i znajdujemy się na bajkowym tarasie wypełnionym zielenią, zapachem kwiatów i ziół. Ale by taras stał się takim przytulnym miejscem powinniśmy potraktować go jak kolejny pokój naszego mieszkania zachowując styl panujący we wnętrzu. Na małym tarasie warto ustawić nieduży stolik i krzesła tak, aby meble nie przytłaczały go optycznie. Z kolei delikatne oświetlenie ustawione w różnych punktach tarasu stworzy nastrojową atmosferę i optycznie powiększy kawałek naszej alternatywy ogrodu.

Zdecydowanie większą przestrzeń mają do dyspozycji właściciele mieszkań z tarasem na dachu. Myślę, że to marzenie niejednej osoby mieszkającej w dużej aglomeracji. Ogród na dachu budynku może jawić się jako  swoiste legendarne wiszące ogrody Semiramidy. Któż nie chciałby w takim miejscu poleżeć na hamaku, czy przez lunetę poobserwować gwieździste  niebo, możliwości jest wiele, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię. Niestety niewielu deweloperów w Polsce wprowadza takie rozwiązania w swoich inwestycjach.  Ale wszystko przed nami…

Małgorzata – Megaron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: