Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Od pewnego czasu obserwujemy znaczny spadek zainteresowania rynkiem nieruchomości.

Ofert sprzedaży przybywa, a popyt na nie jest raczej niewielki. Kupujący w tej sytuacji mają w czym wybierać. Co w takiej sytuacji zrobić, aby to właśnie nasze mieszkanie czy dom zwróciło  uwagę potencjalnego nabywcy ?

Pierwsza możliwość to oczywiście konkurencyjna cena. Jeśli natomiast nie chcemy drastycznej obniżki, to istnieje inne rozwiązanie- możemy skorzystać z Home Stagingu. Cóż to takiego? Jest to usługa przygotowania mieszkania na sprzedaż- z powodzeniem stosowana od dawna  na świecie, od niedawna w większych miastach Polski i już możliwa w Częstochowie.

Home Staging to jedyna alternatywa dla obniżki, a polega na wykonaniu szeregu czynności poprawiających wizerunek nieruchomości jak najniższym kosztem, dodaniu ozdobników i elementów wykończeniowych, tak aby potencjalny kupiec wyobraził sobie, że jest u siebie.

Jeśli nie chcemy lub nie możemy skorzystać z usług Home Stagera to można nawiązać współpracę z renomowanym biurem nieruchomości. Doświadczony agent nieruchomości również udzieli nam rad i wskazówek, które pomogą nam sprzedać nieruchomość w czasie krótszym o 20% – 40% i co najmniej 10%  drożej.

Ewa – Megaron

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: