Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Przy łatwo dostępnych kredytach hipotecznych w latach ubiegłych, wielu klientów wolało kupić mieszkanie i płacić raty za własne M zamiast czynszu najmu dla kogoś.

W dzisiejszych czasach coraz ciężej uzyskać kredyt hipoteczny. W związku z tym wiele osób decyduje się na najem mieszkania. Wynajmują nie tylko studenci, alerównież młode małżeństwa. Niezmiennie zainteresowane najmem są również osoby, które przeprowadzają się w związku ze zmiana pracy.

Sytuacja ta korzystna jest dla właścicieli mieszkań. Wreszcie po dłuższym okresie stagnacji mogą liczyć na większą liczbę klientów oraz co za tym idzie wyższe stawki czynszu najmu. Nie przybywa inwestorów, którzy kupują mieszkania pod wynajem dlatego nie pojawia się nowa konkurencja na rynku wynajmów. Analizując zaistniałą sytuację można przypuszczać, że czynsze najmu nie potanieją.

Jeśli ktoś zatem planuje najem mieszkania to wakacje są jednym z najlepszych momentów, ponieważ na rynku jest sporo ofert i ze względu na okres urlopowy panuje względny spokój. Biorąc pod uwagę fakt, że pod koniec sierpnia i we wrześniu najmem interesuje się wielu studentów, oferty często są przebrane, a czynsze najmu mogą wzrosnąć.

Za wynajęcie  jednopokojowego mieszkania w Częstochowie trzeba obecnie zapłacić od 750 do  1000 zł miesięcznie. Przy czym za 1000 zł oferowane są kawalerki w bardzo przyzwoitym standardzie. Dwupokojowe to wydatek rzędu 1000 – 1300 zł, a za trzy pokoje musimy zapłacić pomiędzy 1200 a 1600 zł miesięcznie.

W/w  kwoty zawierają czynsz do spółdzielni oraz koszt ogrzewania. Dodatkowe opłaty doliczane do czynszu to woda, prąd i gaz, uiszczane według zużycia.

Marcin Socha  –  Megaron  Nieruchomości  Częstochowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: