Skuteczność działania i najwyższe standardy gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Niektórzy twierdzą, że dla nieruchomości najważniejsza jest, po pierwsze lokalizacja, po drugie lokalizacja, a po trzecie lokalizacja.

Idąc tym tropem, można wywnioskować, że ceny mieszkań w różnych dzielnicach różnią się od siebie. Zależy to od atrakcyjności miejsca, mody, odległości od centrum miasta, dogodnej komunikacji, uwarunkowań stołecznych itd. Tym samym różnią się ceny wynajmu w poszczególnych miejscach. Najprostszym zatem sposobem na obniżenie kosztów wynajmu jest przeprowadzka do tańszej dzielnicy.

Można też się pokusić o zmianę standardu na trochę niższy co również wpłynie na na kwotę czynszu najmu.

Częstą metodą zmniejszenia wydatków na wynajem jest znalezienie współlokatora z którym dzielimy koszty proporcjonalnie. Po to rozwiązanie sięgają najczęściej studenci, którym opłaca się wynająć np w cztery osoby mieszkanie czteropokojowe gdzie każdy zajmuje jeden pokój co wychodzi znacznie taniej niż samodzielny wynajem np kawalerki.

Powszechnie stosowane jest również oszczędzanie wody, ciepła, prądu i gazu. Dlatego przy wyborze mieszkania warto zwrócić uwagę czy jest ono opomiarowane (wodomierze na zimną i ciepłą wodę, podzielniki ciepła na kaloryferach, itp).

Marcin Socha – Megaron Nieruchomości

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: